Tiráž

Leo & Stadler GmbH
Stadtplatz 11
D-92660 Neustadt a.d. Waldnaab

Telefon 09602 94408-0
Fax 09602 94408-29
E-mail erich.stadler@leo-stadler.de

Právní informace

Jednatel Erich Stadler
Sídlo společnosti Neustadt a.d. Waldnaab
Rejstříkový soud Okresní soud (Amtsgericht) Weiden, strana obchodního rejstříku HRB 2616
Za obsah odpovídá podle zákona o elektronických médiích (TMG) Leo & Stadler GmbH
Identifikační číslo DPH DE228259558

Naším dozorčím orgánem je

Bundesagentur für Arbeit
Richard-Wagner-Platz 5
90443 Nürnberg

Neomezené povolení ke komerčnímu přenechání zaměstnanců nám bylo uděleno dne 06. 03. 2007 a disponujeme jím.

Ochrana údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Proto dodržujeme zákonná ustanovení zákona o ochraně údajů (BDSG), zákona o elektronických médiích (TMG) a dalších předpisů o ochraně údajů.

PŘEDMĚT ZÁKONA O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Předmětem zákona o ochraně údajů jsou osobní údaje. Podle § 3 odst. 1 spolkového zákona o ochraně údajů (BDSG) se jedná o individuální údaje o osobních nebo věcných poměrech konkrétní nebo identifikovatelné fyzické osoby. Patří k nim například informace, jako je jméno, adresa a telefonní číslo, případně i údaje o uživateli, jako je příkladně jeho IP adresa.

ROZSAH ZÍSKÁVÁNÍ A UKLÁDÁNÍ DAT

Obecně nevyžaduje používání našich webových stránek poskytnutí Vašich osobních údajů. Abychom ale skutečně mohli poskytovat naše služby, budeme případně potřebovat vaše osobní údaje (například pro zaslání dokumentů nebo odpovědi na individuální dotazy). Tyto údaje uchováváme a používáme pouze v rozsahu nezbytném nebo vhodném pro poskytování služby, pro plnění smlouvy nebo pro Vaši informovanost (např. nabídky pracovních pozic). K tomu může být nezbytné vaše osobní údaje předat dál (například společnosti, kde je zaměstnán dočasný pracovník). K jakémukoli dalšímu zveřejnění vašich osobních údajů v žádném případě nedojde bez Vašeho výslovného souhlasu.
Po ukončení Vaší smlouvy případně Vašem odchodu z naší společnosti budou Vaše údaje po uplynutí platnosti daňových a obchodních předpisů smazány, ledaže byste s jejich dalším používáním souhlasil/a.
Naše webové stránky nepoužívají – s výjimkou eventuálně zadaného hesla – žádné soubory cookies. Cookies jsou malé textové soubory, které jsou uloženy ve Vašem počítači a slouží statistickým účelům, případně ke zlepšení nabídek na Internetu. Při použití hesla můžete jako uživatelské jméno použít pseudonym. Zpětně získané poznatky o vaší osobě nejsou proto možné.

INTERNÍ PODNIKOVÁ OCHRANA DAT

Náš tým a námi pověřené servisní podniky jsou vázány mlčenlivostí a dodržováním ustanovení na ochranu údajů.

E-MAILY

Vezměte prosím v úvahu, že e-maily mohou být během přenosu zachyceny a čteny třetími stranami.

PRÁVO NA INFORMACE A ODVOLÁNÍ SOUHLASU K JEJICH POUŽITÍ

Informace o Vašich u nás uložených údajích získáte zdarma kdykoli a bez udání důvodů. Můžete je kdykoliv nechat zablokovat, opravit nebo smazat. Můžete také kdykoli bez uvedení důvodů odvolat souhlas, který nám byl poskytnut k získávání a používání údajů. Obraťte se prosím na kontakt uvedený v tiráži.

design © 2018 plumsoft Systemhaus GmbH
powered by WordPress®